درختکاری فریال مستوفی در جوار معدن سرب و روی مهدی‌آباد

در حالی  اعضای “ائتلاف برای فردا” در آستانه برگزاری هشتمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق تهران فردا مراسم روز درختکاری را در پارک پردیسان برگزار کردند فریال مستوفی کاندیدای بخش معدن این ائتلاف مراسم درختکاری خود را در نزدیکی معدن سرب و روی مهدی آباد برگزار کرد.

به گزارش ماین نیوز به معدن سرب و روی مهدی آباد، در حاشیه مراسم آغاز تجهیز و آماده سازی معدن سرب و روی مهدی آباد فریال مستوفی در اقدامی نمادین درختی را به مناسبت ۱۵ اسفند ماه روز درختکاری کاشت و برای ائتلاف برای فردا در انتخابات پیشروی هیات نمایندگان اتاق تهران آرزوی موفقیت کرد.

وی همچنین نشانه ائتلاف برای فردا یعنی شال فیروزه‌ای را نیز به درخت کاشته شده گره زد.

فریال مستوفی ، کاندیدای بخش معدن در هشتمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بوده که در قالب گروه موسوم به ائتلاف برای فردا در انتخابات پیشرو شرکت خواهد کرد. وی رئیس هیات مدیره شرکت کارون دز دشت (KDD) بوده که این شرکت در حال حاضر پیمانکاری اجرای هفت طرح فولادی استانی را بر عهده دارد و در عین حال مالک سهام عمده معدن سرب و روی مهدی آباد است که مراسم آغاز تجهیز و آماده‌سازی این معدن نیز برگزار شد. در همین حال شرکت کارون دز دشت اجرای پروژه گندله‌سازی ۵ میلیون تنی بافق را نیز بر عهده دارد.

گروه ائتلاف برای فردا چندی پیش از ۴۰ کاندیدای خود در انتخابات پیشروی هیات نمایندگان اتاق تهران رونمایی کرد که در بخش معدن پدرام سلطانی، فریال مستوفی، مرتضی لطفی و سیدبهادر احرامیان چهار کاندیدای منتخب این ائتلاف هستند.